Konkursy na stanowisko

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze do spraw ewidencji ludności i dowodów osobistych w Urzędzie Gminy i Miasta w Gryfowie Śląskim.

OGŁOSZENIE Burmistrza Gminy i Miasta Gryfów Śląski o naborze na wolne stanowisko urzędnicze do spraw ewidencji ludności i dowodów osobistych w Urzędzie Gminy i Miasta w Gryfowie Śląskim. Ogłaszam nabór na wolne stanowisko urzędnicze do spraw gospodarki ewidencji ludności i dowodów osobistych w Urzędzie Gminy...

Ogłoszenie

Uprzejmie informuje, że niżej wymienione osoby spełniają wymagania niezbędnie określone w ogłoszeniu o naborze na wolne stanowisko urzędnicze do spraw ochrony środowiska, rolnictwa i leśnictwa w Urzędzie Gminy i Miasta w Gryfowie Śląskim 1) Nowak Magdalena- zam. Gryfów Śląski 2) Sawicki Krzysztof- zam. Gryfów Śląski 3)...

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze do spraw gospodarki odpadami w Urzędzie Gminy i Miasta w Gryfowie Śląskim.

Ogłaszam nabór na wolne stanowisko urzędnicze do spraw gospodarki odpadami w Urzędzie Gminy i Miasta w Gryfowie Śląskim.