Konkursy na stanowisko

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Ogłoszenie o unieważnieniu ogłoszenia

Z dniem 20 lutego 2013r. unieważniam nabór na wolne stanowisko urzędnicze do spraw gospodarki odpadami w Urzędzie Gminy i Miasta w Gryfowie Śląskim ogłoszony w dniu 18 lutego 2013r. Burmistrz Gminy i Miasta Gryfów Śląski (-) Olgierd Poniźnik ...

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze do spraw ochrony środowiska, rolnictwa i leśnictwa w Urzędzie Gminy i Miasta w Gryfowie Śląskim.

Ogłaszam nabór na wolne stanowisko urzędnicze do spraw ochrony środowiska, rolnictwa i leśnictwa w Urzędzie Gminy i Miasta w Gryfowie Śląskim.

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze do spraw gospodarki odpadami w Urzędzie Gminy i Miasta w Gryfowie Śląskim.

Ogłaszam nabór na wolne stanowisko urzędnicze do spraw gospodarki odpadami w Urzędzie Gminy i Miasta w Gryfowie Śląskim.

Ogłaszenie dotyczące postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko urzędnicze GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

ZAKŁAD BUDŻETOWY GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W GRYFOWIE ŚLĄSKIM ogłasza wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko urzędnicze GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

Burmistrz Gminy i Miasta Gryfów Śląski ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze ds. inwestycji i infrastruktury w Urzędzie Gminy i Miasta w Gryfowie Śląskim.

OGŁOSZENIE O naborze na wolne stanowisko urzędnicze do spraw inwestycji i infrastruktury w Urzędzie Gminy i Miasta w Gryfowie Śląskim. Burmistrz Gminy i Miasta Gryfów Śląski ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze ds. inwestycji i infrastruktury w Urzędzie Gminy i Miasta w Gryfowie Śląskim.