Konkursy na stanowisko

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze do spraw gospodarki odpadami w Urzędzie Gminy i Miasta w Gryfowie Śląskim.

Ogłaszam nabór na wolne stanowisko urzędnicze do spraw gospodarki odpadami w Urzędzie Gminy i Miasta w Gryfowie Śląskim.

Ogłaszenie dotyczące postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko urzędnicze GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

ZAKŁAD BUDŻETOWY GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W GRYFOWIE ŚLĄSKIM ogłasza wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko urzędnicze GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

Burmistrz Gminy i Miasta Gryfów Śląski ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze ds. inwestycji i infrastruktury w Urzędzie Gminy i Miasta w Gryfowie Śląskim.

OGŁOSZENIE O naborze na wolne stanowisko urzędnicze do spraw inwestycji i infrastruktury w Urzędzie Gminy i Miasta w Gryfowie Śląskim. Burmistrz Gminy i Miasta Gryfów Śląski ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze ds. inwestycji i infrastruktury w Urzędzie Gminy i Miasta w Gryfowie Śląskim.

O G Ł O S Z E N I E

Burmistrz Gminy i Miasta Gryfów Śląski ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze ds. inwestycji i infrastruktury w Urzędzie Gminy i Miasta w Gryfowi Śląskim.