Aktualności

ZAPROSZENIE DO ZAPOZNANIA SIĘ Z DIAGNOZĄ ZJWISK SPOŁECZNO-TECHNICZNO-FUNKCJONALNYCH GMINY GRYFÓW ŚLĄSKI WRAZ ZE WSKAZANIEM OBSZARU ZDEGRADOWANEGO I OBSZARU REWITALIZACJI

Burmistrz Gminy i Miasta Gryfów Śląski zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Gryfów Śląski do udziału w konsultacjach dotyczących diagnozy zjawisk społeczno-techniczno-funkcjonalnych Gminy Gryfów Śląski wraz ze wskazaniem obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji.

Przeprowadzona diagnoza zjawisk społeczno-techniczno-funkcjonalnych Gminy Gryfów Śląski pozwoliła na wskazanie obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji. Zachęcamy do zapoznania się
z opracowanym dokumentem oraz w przypadku pojawienia się uwag do wypełnienia dostępnego formularza zgłaszania uwag.

Wypełniony formularz zgłaszania uwag należy nadsyłać do dnia 14 czerwca 2016 roku na adres: a.piotrowska@ekocde.pl

Udział w konsultacjach umożliwi Państwu realne włączenie się w proces rewitalizacji gminy, kreowania jej rozwoju oraz wspólnej przyszłości!

Załączniki

Wiadomość powiązana z

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 06.06.2016
Dokument wytworzony przez: Wydział Techniczny - WT
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Andrzej Tartak
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 06 czerwca 2016 15:02
Dokument wprowadzony do BIP przez: Agnieszka Muszka
Ilość wyświetleń: 1271
06 czerwca 2016 15:05 (Agnieszka Muszka) - Dodanie załącznika [formularz_zglaszania_uwag.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 czerwca 2016 15:04 (Agnieszka Muszka) - Dodanie załącznika [diagnoza_gmina_gryfow_slaski.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 czerwca 2016 15:02 (Agnieszka Muszka) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)