Urszula Maga

Funkcje

Rada

Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej (2010 - 2014)

Rada

Przewodnicząca Komisji Sfery Budżetowej Członek Komisji Rewizyjnej (2018 - 2023)

Rada

Radna (Kadencja 2006 - 2010)

Komisja Sfery Budżetowej

Członek Komisji (2002 - 2006)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 04 kwietnia 2008 12:23
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 1669
01 lipca 2019 11:07 (Paweł Cerkanowicz) - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe za rok 2018.
01 lutego 2019 08:16 (Paweł Cerkanowicz) - Dodanie oświadczenia majątkowego: Początek kadencji 2018-2023.
18 grudnia 2018 14:12 (Paweł Cerkanowicz) - Aktualizacja zdjęcia osoby.